Property Manager

Property Manager munkatársat keresünk multinacionális ingatlankezelő partnerünk budapesti csapatába.

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Releváns, preferáltan kereskedelmi ingatlan vagy irodaházak vagy logisztika területén szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás

Mik lesznek a napi feladatai, felelősségi körei?

  • 1. Ingatlankezelés támogatása
      • Biztosítási ügyek kezelése: Helyreállítási munkálatokra árajánlatok bekérése, együttműködés broker cégekkel, közreműködés tulajdonosi és bérlői biztosítással kapcsolatos ügyekben
      • Szavatosság és garanciák kezelése: A fennálló garancia- és szavatossági ügyekkel kapcsolatos ellenőrzések, összesítések, szakmai tanácsadás. Együttműködés az ingatlankezeléssel a kivitelezővel és/vagy a projekt menedzserrel mihamarabbi megoldás érdekében. A hibalistákat napi szintű nyomon követése és frissítése, rendszeres riportolása.
      • Energiafogyasztás: Bérlői energiafogyasztások havi nyomonkövetése, kezelése
      • Bérlői területeket érintő üzemeltetési feladatok esetén az ingatlankezelés támogatása, műszaki ügyekben körlevelek és értesítések kiküldése Bérlők felé.
      • Kivitelezési munkák: az épületben zajló kivitelezési munkák szakmai felügyelete, együttműködés a projekt menedzsmenttel és/vagy a vállalkozókkal. A közreműködés a munkák átvételében és annak adminisztrációja, folyamatos nyomon követése.
      • Bérlői mozgások koordinálása: be-, ki-, vagy átköltözésnél a költözéshez szükséges gyakorlati és adminisztratív ügyek intézése, a lehető legsimább lebonyolítás érdekében (őrszolgálat, liftek, kártyák, kulcsok, stb.).
      Új bérlő beköltözésénél teljes körű tájékoztatás a tűz és munkavédelmi, valamint a házirenddel kapcsolatos tudnivalókról, szem előtt tartva a bérlő munkarendjéből adódó esetleges sajátosságokat.
      Műszaki előkészítés: OPEX és CAPEX budgethez ajánlatok bekérése és kiértékelése.
  • 2. Üzemeltetési feladatok (létesítmény menedzsment)
      • Napi üzemeltetés
      • Energetikai felügyelet.
      • Hibaelhárítások, javítások: Az üzemeltetési szerződésben meghatározásra kerülő összeg erejéig saját hatáskörben a feltárt hibák elhárításának lebonyolítása. Ha a hiba elhárításához ezt meghaladó összegű beruházás szükséges, az ingatlankezeléssel egyeztetve árajánlatkérés, az árajánlatok kiértékelése, a beruházás lebonyolítása.
      • Biztonsági őrzés: az épületekben dolgozó őrszolgálat felügyelete és irányítása, rendszeres képzése
      • Tűz és munkavédelem
      • Környezetvédelem és hulladékkezelés
  • 3. Adminisztratív feladatok
      • Folyamatban lévő ügyek: Kifizetések pontos végigkísérése, összes szükséges dokumentum bekérése és archiválása.
      • Üzleti terv
      • Teljesítés igazolások
  • 4. Kivitelezés
      • Tervek ismerete: az épület terveinek megismerése, kezelése szükség esetén a pótlásának intézése.
      • Alvállalkozók: Az ingatlannal szerződésben lévő vállalkozók kezelése, megismerése, szerződéseik tartalmának elsajátítása.
      • Minőség ellenőrzés: Az épületen zajló kivitelezések nyomonkövetése, akár napi szintű ellenőrzése és az érzékenyebb pontokon határozott beavatkozás.
      • Átvételek és hibalista
      • Project monitoring: Bérlő által végzett kiépítési munkálatok felügyelete és ellenőrzése, éépület rendszereihez való csatlakozás ellenőrzése és véleményezése.

Mire számíthat partnerünktől?

  • Megbízónk professzionális munkakörnyezetet
  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget
  • kiemelkedő juttatást kínál az új kollégának.